YORUMLAR (4)

 
 • The_Lost_Queen Helen

  Çocuğu anneye yerleştiren erkek. Çocuğun cinsiyetine karar geren yine gen erkek. Ama bu profların çocuk bakımında sadece annenin görevi varmış gibi konuşması da anlamsız. Artık biraz gelişin. Değişin, mantığınızı dinleyin. Bebek sadece annenin sorumluluğunda değil. Karakter oluşurken çocuk her iki ebeveynden de etkileniyor. Babanın sorumluluklarından neden hiç bahsedilmiyor. Niye herşey erkeklerin hayatlarını daha kolaylaştırıyordaa. Kadınlar herşeye yetmeye çalışırken kadınlıkları unutturuluyor ki! Niye baba elini taşın altına sahiden koymuyor? Ben çalıştım geldim yoruldum diye kendini herşeyden soyutluyor ki? Yeter artık modası geçmiş metotlardan bahsetmeyi bırakın. Kadına da biraz merhamet edin ama artık yaa. Saçmalamalarınızı dinlemekten usandım. Çocukluğum bu saçmalıkları dinleyerek geçti. Kendimi geliştirdikçe bu söylemlerin ne denli anlamsız olduğunu farkettim. Kişiliğim bile bunlara göre şekillendi ama aydınlandım. Gerçekte bir araya gelseydik o sözlerinizi size yedirirdim.

  Beğenmedim(0) Cevapla Şikayet Et
 • Daesa Cheonsa

  Erkekler, kendilerinin çocuk büyütmede eşit sorumlulukları olduğunu fark etmedikleri için dümdüz düşüncesizce, sorumluluğu anneye attıkları için olabilir mi acaba???? Yoksa evde anne görevinde biri olmadan çocuk büyüten, yetiştiren erkek ebeveynler de mevcut ve gayet sağlıklı (mental, psikolojik açılardan herhangi bir anne baba tarafından yetiştirilmiş çocuktan hiçbir farkı olmadan hatta belki de toplum için daha yararlı birey) İşlerine öyle geldiği için olabilir mi acaba??? Erkeklerin doğum iznine ayrıldığı ülkeler varken, niçin Türkiye'de hala tam anlamıyla basit düşünceler konuşuluyor? Tek yaptıkları konuşmak olduğu için olabilir mi acaba???

  Beğenmedim(0) Cevapla Şikayet Et
 • Seden Demir

  Nevzat Tarhan'ı severim ama Türk akademisyenlerin sürekli modası geçmiş tezler üzerinden konuşmaları çok anlamsız bir hal almaya başladı. Biraz bilimsel çalışma yapılsa, mesela bir bebek ve çocuk gelişimi laboratuarı kurulsa ve istanbuldaki çalışan annelerin ve evdeki annelerin çocuklarını karşılaştırmalı incelense. benim özellikle büyük şehirlerde çekirdek aile ortamında sadece anneyle büyümenin çocukların durumunun çalışan anne çocuklarına kıyasla hiç de iyi olmadığına dair gözlemlerim çok fazla mesela.

  Beğenmedim(1) Cevapla Şikayet Et
 • Psikolog

  Hz haticenin bir tüccar olduğu. Peygamberimizle bole tanıştığı. En maddi kulfet çekilen zamanda zenginliğini müslümanlar için tükettiği. Ayrıca Hz muhammed s.a.v in annesi varken süt annede büyüdüğü. .niye unutulur. .

  Beğenmedim(1) Cevapla Şikayet Et

Diğer Videolar