YORUMLAR (3)

 
 • Tayyibe Ceylan

  Erkekler, kendilerinin çocuk büyütmede eşit sorumlulukları olduğunu fark etmedikleri için dümdüz düşüncesizce, sorumluluğu anneye attıkları için olabilir mi acaba???? Yoksa evde anne görevinde biri olmadan çocuk büyüten, yetiştiren erkek ebeveynler de mevcut ve gayet sağlıklı (mental, psikolojik açılardan herhangi bir anne baba tarafından yetiştirilmiş çocuktan hiçbir farkı olmadan hatta belki de toplum için daha yararlı birey) İşlerine öyle geldiği için olabilir mi acaba??? Erkeklerin doğum iznine ayrıldığı ülkeler varken, niçin Türkiye'de hala tam anlamıyla basit düşünceler konuşuluyor? Tek yaptıkları konuşmak olduğu için olabilir mi acaba???

  Beğenmedim(0) Cevapla Şikayet Et
 • Seden Demir

  Nevzat Tarhan'ı severim ama Türk akademisyenlerin sürekli modası geçmiş tezler üzerinden konuşmaları çok anlamsız bir hal almaya başladı. Biraz bilimsel çalışma yapılsa, mesela bir bebek ve çocuk gelişimi laboratuarı kurulsa ve istanbuldaki çalışan annelerin ve evdeki annelerin çocuklarını karşılaştırmalı incelense. benim özellikle büyük şehirlerde çekirdek aile ortamında sadece anneyle büyümenin çocukların durumunun çalışan anne çocuklarına kıyasla hiç de iyi olmadığına dair gözlemlerim çok fazla mesela.

  Beğenmedim(1) Cevapla Şikayet Et
 • Psikolog

  Hz haticenin bir tüccar olduğu. Peygamberimizle bole tanıştığı. En maddi kulfet çekilen zamanda zenginliğini müslümanlar için tükettiği. Ayrıca Hz muhammed s.a.v in annesi varken süt annede büyüdüğü. .niye unutulur. .

  Beğenmedim(1) Cevapla Şikayet Et

Diğer Videolar